סידור המלתחה מחדש

כל אישה מחזיקה במלתחה שלה לא מעט בגדים שהיא בכלל לא לובשת. כמעט כל אישה אוהבת לרכוש בגדים. אין הנאה גדולה יותר משופינג שבמהלכו רוכשים שמלות חדשות, חצאיות, מכנסיים, חולצות, נעליים, אקססוריז ועוד. אולם, לא מעט נשים חשות שעל אף שהן קונות לא מעט פריטי לבוש, הן לא מצליחות ליצור לעצמן לוקים טובים לעבודה שלהן, לאירועים שונים, לפגישות ועוד. במקום להמשיך ולרכוש בגדים שגם אותם הנשים הללו לא בהכרח ילבשו או לא ילבשו בצורה נכונה, כדאי פשוט לסדר את המלתחה של האישה בהתאם לביגוד שמתאים ונכון לה ללבוש. סידור מלתחה מחדש חייב להתבצע בצורה מקצועית ולכן, אין ספק שכדאי לבחור בליווי של סטייליסטית עבור ביצוע עבודה זאת.

מדוע כדאי לסדר מלתחה מחדש?

מדוע כדאי לסדר מלתחה מחדש?

מי מאיתנו לא מכירה את הסיטואציה הבאה: את עומדת מול ארון בגדים מפוצץ בבגדים אך עדיין חשה כי אין לך מה ללבוש. מדובר על הרגשה שנובעת בעיקר מחוסר ידיעה לגבי בחירת הבגדים הנכונים, שילוב הבגדים הנכונים אלה עם אלה וכן, מדובר על הרגשה שנובעת בשל העובדה שאין סדר במלתחה. כלומר, המלתחה מכילה כל כך הרבה בגדים שחלקם רלוונטיים, אך חלקם הרבה פחות. העומס במלתחה לא מאפשר לראות את הבגדים שכדאי ללבוש ולכן, לא פעם מתפשרים בסופו של דבר על בגד לא באמת מחמיא, על שילוב בגדים לא באמת מתאים ועוד. סידור מלתחה מחדש כולל בו את בחירת הביגוד המתאים ביותר לאישה מכל המלתחה שלה, אשר אותו בוחרים להשאיר, כאשר ממנו ניתן לבנות הופעות שונות שהאישה תוכל ללבוש. את כל הביגוד הלא רלוונטי פשוט מפנים מהמלתחה על מנת שהוא לא יפריע. כיצד עושים זאת? עם עזרה של סטייליסטית מקצועית.

סידור ארונות

כיצד סטייליסטית תסייע לך לסדר מלתחה מחדש?

סטייליסטית אשר מבינה בתחום הביגוד והסטיילינג, תדע כיצד לסייע לכל אישה לסדר את המלתחה שלה בצורה הטובה ביותר. מתוך שילוב הידע המקצועי שלה ומתוך הכרות עם התחום, הסטייליסטית תבחן את מבנה הגוף של האישה, את צבע העור שלה, את צבע השיער שלה ועוד. לאחר מכן, היא תתחיל לעבור עם האישה על הבגדים המצויים במלתחה שלה, כאשר היא תבחר להשאיר את הבגדים שמחמיאים לאישה ומתאימים לה ולהוציא מחוץ למלתחה בגדים שהאישה כבר לא לובשת או בגדים שהיא רכשה אך פחות מחמיאים לה ונכונים לה. לאחר מכן, הסטייליסטית תעניק לאישה את האפשרות לבנות לוקים שונים מתוך המלתחה שלה בעזרת הידע המקצועי שלה וזאת בכדי לאפשר לאישה לגשת בכל יום לארון הבגדים שלה ולמצוא את שילוב הבגדים המדויק לה מתוך מלתחה המסודרת בהתאם לצרכים שלה, למבנה הגוף שלה ולמה שבעיקר מחמיא לה.

אין ספק שסיוע של סטייליסטית בסידור המלתחה יכול להעניק לכל אישה מלתחה מושלמת מבלי לרכוש אף פריט לבוש חדש.