בחירת נעליים נכונה היא חלק בלתי נפרד מהלוק החורפי שלך

הזמן שאת מקדישה להתארגנות בבוקר, יכול להתארך או להתקצר בהתאם לכל כך הרבה משתנים בחיים שלך. אם זה בגלל הילדים, העבודה או כל עניין אחר – את בטח לא רוצה לוותר על מראה מדויק, שמשדר החוצה את מה שאת רוצה להגיד לעולם. נעליים הן אחד הפריטים שלמרבה ההפתעה – נשים רבות אינן מקדישות עבורם את תשומת הלב המספיקה, כאשר בפועל מערכות לבוש מושקעות ויקרות עלולות בהחלט "ליפול" בגלל הנעל הלא נכונה. במיוחד בחורף, כאשר את לבושה בבגדים חמים ובשכבות, זה הזמן של הנעליים שלך לפרוח ולהוות את החלק הבולט והמשמעותי ביותר, בהופעה שאת בוחרת לעצמך.

איך תבחרי נעליים שיתאימו לכל בגד?

ההנחה המוטעית שסנדלים הם פריט ייעודי לקיץ ואילו מגפיים מתאימים אך ורק לעונה הקרה, גורמת להרבה נשים לפספס הזדמנות של שילובים מעניינים, אופנתיים ושונים ממה שהעין רגילה לראות. אחד מהחוקים הידועים של המתלבשות הטובות ביותר בעולם, הוא שלמעשה – אין להן חוקים. הן לובשות מה שמתחשק להן ונועלות כל נעל שנראית להן לנכון, מה שגורם לרבות אחרות לשאוב השראה דווקא מהלוקים האוונגרדיים הללו.

ההתאמה בין הנעל ללבוש, יכולה להיות בכל כך הרבה מקומות לרבות הגוון, הגזרה או העקב. אבל על נושא אחד אסור לך להתפשר בתכלית האיסור והוא הנוחות. עוד לפני שתבחרי בנעל מסוימת עבור מראה שהרכבת לעצמך, תבדקי האם היא נוחה לך מספיק. היפטרי מזוגות של מגפונים וסנדלים שאחרי שעה של עמידה, את כבר מדדה בהן ולא מסוגלת יותר לעמוד. נעל שמתאימה להכל, היא לפני הכל פשוט נוחה ונעימה.

גובה העקב – דגשים חשובים לנשים גבוהות קומה

אם בעבר נשים שגובהן מעל מטר ושבעים, לא העזו כמעט ללכת עם עקבים של עשרה סנטימטרים, היום כאמור העניין של "אין חוקים" ביטל גם את החסם הזה: דווקא הגבוהות מרשות לעצמן להאדיר עוד יותר את המראה העוצמתי שלהן ולהיראות ארוכות במיוחד. אל תשכחי שנעל עם עקב מחמיאה למעשה לכל אישה, נמוכת קומה או גבוהה – והיא מסייעת למבנה הגוף שלך להיראות אצילי. הרשי לעצמך להיראות בדיוק כמו שאת רוצה להרגיש, אך גם כאן – כלל הנוחות תופס חזק במיוחד ולא רק בגלל גובה העקב.

גם סוג העקבים משחק תפקיד חשוב בעניין הנוחות ויש נשים שסטילטו עבורן הוא ממש כמו נעל בית. לעומתן, יש את מי שגם פלטפורמה, שנחשבת לנוחה מאוד, לא תהיה נוחה מספיק והן יעדיפו תמיד נעליים שטוחות. ההמלצה היא לנסות ללכת במגוון דגמים ולא להחליט מראש שאת "אישה של עקבים בלבד" או "אני הולכת אך ורק עם נעלי ספורט". אם את מעוניינת ללכת על עקבים אך חוששת, התנסי בחנות בהליכה על עקבים בגבהים דומים, אך בצורות שונות: כך תמצאי את הדגם שהכי כיף לך לנעול אותו.

להחליף את המגפיים באמצע היום? לא חובה

גם אם היום שלך עומד להיות עמוס ואת מתחילה אותו במקום העבודה, ממשיכה במסעדה עם חברה ומסיימת במועדון – את לא באמת חייבת להחליף את הנעליים או המגפיים שלך, במיוחד לא בחורף. היתרון בלבוש חורפי וחם, זה שאפשר "לשחק" עם השכבות ולהפוך את הביגוד לוורסטילי ומתאים לשעות הבוקר, ליום יום ולבילויים כאחד.

זוג מגפונים יפים ומעוצבים ובעיקר, כאמור, נוחים, ישדרגו את ההופעה שלך בכל אחד משלבי היום. השינוי יכול להיות אפילו "בקטנה", באופן שבו תתחבי את הג'ינס לתוך המגפיים ותעניקי להם את כל תשומת הלב. כל עוד את מרגישה במיטבך, כל מי שיפגוש אותך יראה את זה ויעטוף אותך במחמאות.