שווה להיות סטייליסט?

התשובה לשאלה שבכותרת היא פשוטה – שווה להיות סטייליסט!
אם אתם רוצים להיות סטייליסטים מן המניין, ואתם מעוניינים לדעת למה זה כה שווה לעסוק בתחום? זו הכתבה עבורך!

ישנם אנשים שמכירים את הטרנדים הכי חמים וטעמם קולע למה שהולך בשוק, וכאלה שלא. הסגנון והסטייל הוא המניע של חברות האופנה והביגוד ליצור פרטי אופנה ולבוש. כשאנחנו אומרים אופנה אנחנו מדברים על הכל, מפרטי לבוש אבזרים כמו עגילים ושרשראות, נעליים ועוד.
ישנם אנשים שלהם כישרון מטורף בהתאמת בגדים וסטיילינג, חלקם אף רוצים לעסוק בתחום בצורה מקצועית ושואלים את עצמם האם כדאי לעשות קורס סטיילינג על מנת לעשות זאת ללא בעיה, אולי כדאי שתבדקו לגבי קורס סטיילינג, קורס כזה בהחלט יוכל לעזור לכם! בכתבה הבאה אספנו עבורכם מספר הסיבות למה כדאי ללמוד סטיילינג ואופנה.
שיהיה בהצלחה.

קניות, קניות ועוד קניות!

אם אתם פשוט פריקים של קניות, עבודת הסטיילינג בהחלט היא העבודה שמיועדת לכם! עצם העבודה הוא לעשות קניות עבור הלקוחות שלכם! קניות של בגדים, הנעלה ואביזרים בחנויות, אולמות תצוגה הבוטיקים השונים. אתם מקבלים תשלום, על מנת להפוך להיות מעין סוג של מכונת קניות!

תיהיו הבוסים של עצמכם (בערך)!

עברו וחלפו הימים של הצורך בבוס מפחיד! בעבודת הסטיילינג אתם הבוסים של עצמכם! בטוח שיהיו לכם לקוחות שיתנהגו כאילו הם הבוסים שלכם, אבל אלו יחלפו מהעבודה אחת לאחרת. להיות הבוס של עצמכם זה בהחלט דבר יפה, ויקר מפז!

היום שלכם יהיה דינאמי ומשתנה!

אם תעסקו בתחום הסטיילינג, לא יהיה לכם סדר יום בסיסי! כל יום יהיה שונה מהקודם ומהבא אחריו. ביום אחד תעבדו על בחירת בגדים לזמרים שמצלמים קליפ, וביום אחר תוכלו לבחור בגדים ללקוחות פרטיים ועבור סלבס שהולכים לאירוע וכדומה..

לעבוד עם היפים, הכישרוניים והמפורסמים ביותר!

מי בעצם צריכים סטיילינג? האנשים אותם רואים הכי הרבה בציבור! אנשים מפורסמים כגון, שחקנים, דוגמנים זמרים וכו', אלו הם הנאשים שלרוב תלבישו. חשוב לזכור, הכל תלוי בכם! כמה שתיהיו טובים יותר כך שיכרו את שירותיכם לקוחות מפורסמים.

בגדים בחינם!

בלי אשליות, העובדה שמעכשיו אתם סטייליסטים, לא תביא לכם בגדים בחינם, אבל ללא ספק יצירת קשרים יומיומיים עם בתי אופנה ובתי עסק, יתרמו לכך שתקבלו מתנות בדמות פרטי לבוש שונים פה ושם.

כניסה למאחרי הקלעים!

מאחר ותהיו אחראים על הלבשת המפורסמים, תהיו חייבים להיות צמודים אליהם בהופעות, תצוגות אופנה, תוכנית טלוויזיה או פרמיירה אליה ילכו. לכן אל תופתעו כשתמצאו את עצמכם מתחככים עם כוכבי הטלוויזיה הכי חמים מאחורי הקלעים.